top of page

Pokud se potřebujete na soutěž dopravit veřejnou dopravou, doporučujeme využít skvělých služeb společnosti Arriva, která je jednou z největších dopravních společností v Evropě. Ve 14 evropských zemích zaměstnává přes 46 000 lidí a ročně přepraví více než 2,1 miliardy cestujících.

 

Společnost Arriva je hlavním sponzorem Prague Dance Challenge.

Panorama Hotel Prague nabízí komfortní ubytování na pražském Pankráci, jen 2 minuty od Konferenčního Centra City a 100 metrů od zastávky metra C Pankrác. Je skvělým výchozím bodem pro objevování památek v centru Prahy.

Jako partner soutěže nabízíme účastníkům kromě speciální ceny za ubytování i upgrade zdarma do vyšší kategorie pokoje a vstup do našeho Top Deck Spa ve 24. patře, kde si můžete užívat nejen skvělé relaxace, ale i obdivovat krásné výhledy na centrum Prahy.

Pro naši soutěž zajistili krásné slevy, výhled a relax

Společnost Holandské květiny je na trhu již 18 let, naše pobočky najdete po celé České republice. Květiny dovážíme přímo od pěstitelů z Nizozemska, Kolumbie a Ekvádoru. 

Pro Naši soutěž asi nemusím psát, co nám dodají :)

Taneční škola HES patří mezi nejprestižnější a největší taneční školy nejen v Praze, ale i v České republice. Se jménem Hes se pojí nejen dlouholetá rodinná tradice tanečních, ale také slavný muzikál Drákula, jehož choreografii vytvořil Richard Hes, a taneční skupina UNO. Již přes 25 let učí Prahu tančit

Pro naši soutěž zajistí technickou, lidskou a porotcovskou sílu :)

Od roku 2013 fotí taneční soutěže v Čechách, na Moravě, ale i v zahraničí. Díky tomu májí nepřeberné zkušenosti a know-how. Protože jsou bývalí tanečníci, vyznají se v tanečním sportu více, než ostatní sportovní fotografové. To njim umožňuje zachytit tanec a vše okolo něj tak, jako nikomu jinému.

Pro nás zajistí skvělé fotky, jak na parketě tak i mimo něj. Fotografii si můžete zakoupit ihned na soutěži či na afterparty, kde se chystá promítání

„Šenkovna je vinárna přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností a rozmanitou kuchyní. Místo určené pro obchodní setkání, romantické posezení ve dvou, či bouřlivý večírek.

 

V letním období můžete posedět na letní zahrádce, která je v klidném vnitrobloku a není časově omezena nočním klidem.“

Šenkovna pro Prague Dance Challenge  do soutěže dodá upomínkové „předměty“ pro profesionální tanečníky.

 

Czech PRO-AM Dance Union vznikla, aby dala rámec prostředí PRO AM tance v ČR. Vytváří prostor, v němž se potkávají amatérští tanečníci s profesionály, své místo v ní mají i taneční kluby či pořadatelé PRO AM soutěží.

 

Prague Dance Challenge je poslední předprázdninovou soutěží v rámci seriálu a ranklistu CPADU. Na následující soutěže se můžete podívat na stránkách CPADU

bottom of page