top of page

Panorama Hotel Prague nabízí komfortní ubytování na pražském Pankráci, jen 2 minuty od Konferenčního Centra City a 100 metrů od zastávky metra C Pankrác. Je skvělým výchozím bodem pro objevování památek v centru Prahy.

​Pro naši soutěž zajistili slevu na ubytování a vstup do Top Deck Spa ve 24. patře.

Společnost Holandské květiny je na trhu již 18 let, jejich pobočky najdete po celé České republice. Květiny dováží přímo od pěstitelů z Nizozemska, Kolumbie a Ekvádoru. 

 

Vítězky Prague Dance Challenge dostanou krásné růže, vítězky MČR pak vázané kytice.

Taneční škola HES patří mezi nejprestižnější a největší taneční školy nejen v Praze, ale i v České republice. Se jménem Hes se pojí nejen dlouholetá rodinná tradice tanečních, ale také slavný muzikál Drákula, jehož choreografii vytvořil Richard Hes, a taneční skupina UNO. Již přes 25 let učí Prahu tančit.

Naše domácí taneční škola je pro nás důležitým partnerem, bez ní bychom nedokázali zajistit technické zázemí a organizační tým.

Od roku 2013 fotí taneční soutěže v Čechách, na Moravě, ale i v zahraničí. Díky tomu májí nepřeberné zkušenosti a know-how. Protože jsou bývalí tanečníci, vyznají se v tanečním sportu více, než ostatní sportovní fotografové. To jim umožňuje zachytit tanec a vše okolo něj tak, jako nikomu jinému.

Z Prague Dance Challenge se tak můžete těšit na profesionální fotografie, jak z parketu, tak i mimo něj. Fotografii si můžete zakoupit ihned na soutěži nebo po soutěži online.

Šenkovna je vinárna přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností a rozmanitou kuchyní. Místo určené pro obchodní setkání, romantické posezení ve dvou, či bouřlivý večírek. V letním období můžete posedět na letní zahrádce, která je v klidném vnitrobloku a není časově omezena nočním klidem.

Šenkovna do soutěže dodá upomínkové předměty pro vítěze nejvyšších kategorií.

Czech PRO-AM Dance Union vznikla, aby dala rámec prostředí PRO AM tance v ČR. Vytváří prostor, v němž se potkávají amatérští tanečníci s profesionály, své místo v ní mají i taneční kluby či pořadatelé PRO AM soutěží.

 

Prague Dance Challenge je poslední předprázdninovou soutěží v rámci seriálu a ranklistu CPADU. Na následující soutěže se můžete podívat na stránkách CPADU.

Lifefood je česká firma, která inspiruje lidi k hledání opravdovosti v životě i stravování. Lifefood vyrábí kvalitní veganské a bezlepkové potraviny bez jediného kompromisu. Kromě klasiky - raw tyčinek Lifebar z datlí, oříšků a ovoce, najdete v nabídce Lifefood také tyčinky se superfoods, čoko polevou a sportovci ocení řadu High protein s vyšším obsahem bílkovin.

Novinkou a zároveň nejprodávanější tyčinkou jsou oat snacky ("flapjacky"). Oat snacky jsou jedinečné. Vyrábějí se z prémiových bezlepkových ovesných vloček z Finska a dalších ingrediencí té nejvyšší kvality. Tyčinky jsou nabité zdravou energií, která se uvolňuje pozvolna, mají vyšší obsah vlákniny a samozřejmě - je potřeba vypíchnout chuť! V nabídce jsou zatím 3 příchutě - brownie pro milovníky hořké čokolády, čoko kousky s velkými kusy čokolády a osvěžující citron. Lifefood také vyrábí krekry z oříšků, semínek a zeleniny. Krekry jsou raw, suší se při teplotě do 45 stupňů. Jsou tak plné všech potřebných živin, vitamínů a dalších mikronutrientů.

Heslo „Přijďte zdraví na chuť“, Lifefood vystihuje perfektně. :)

 

Lifefood nám na soutěž věnoval zdravou svačinku pro každou tanečnici, která se soutěže zúčastní.

bottom of page